Çikolata Masajı İle Yaza Hazırlanın

cikolata-masajiÇikolata masajı ile yaza hazırlanın. Yaz geliyor. Kadınların neredeyse yarısından fazlasının sıkıntısı olan kaşınma ve gerilme gibi hassas cilt problemleri korkulu bir rüya gibi. Kozmetik ve bakım ürünlerine binlerce lira yatıran kadınlar, yinede istedikleri çözüme ulaşamıyorlar. Bu konuda profesyonel bir masör yardımıyla masaj yaptırmak birçok soruna çözüm olabiliyor.

Çikolata Masajı Nasıl Uygulanır

Çikolatanın ne kadar mutluluk hissi yaşattığını bilirsiniz. Peki bu sene yaza girerken çikolata yiyerek kendinizi ve çikolata masajı ile de bedeninizi mutlu etmek ister misiniz? Artık birçok masaj salonunda uygulanmaya başlayan Çikolata masajı ile vücudunuzu yaza hazırlarken, diğer yandan bronzlaştırmayı artırıcı etkisiyle de artık tüm kadınların gözdesi. Tarihi yaklaşık 6 bin yıla dayanan çikolata masajı kakao yağı ile uygulanarak güzelleşmenin yanı sıra sağlıklı kalmanızı da sağlıyor. Kakao yağı ise kakao çekirdeklerinin sıvı şekilde ayrıştırılmasıyla elde edilebiliyor.  Bu yağın cildi nemlendirme özelliği de bulunuyor. Diğer sabit yağlarla beraber karıştırıldıktan sonra eğitim almış bir masör yardımıyla cilde uygulandığında dudaklarda ve cildinizde oluşan çatlakları gidermeye fayda sağlıyor. Kadınlarda en fazla hamilelik sonrası oluşan bu çatlaklar ve cilt bozuklukları kakao yağı faydası ile kolayca giderilebiliyor. Üstelik bronzlaşmak isteyenlerin ise bir numaralı tercihi olmuş durumda. Çikolata masajı, ısıtılmış toz kakao keseleri ile uygulanabiliyor. Bu yöntemle cildin nem oranı iyice arttığından dolayı masaj sonrasında parlak bir görünüm kazanılıyor. Kakao’nun içerinde bulunan antioksidanların da etkisiyle cilde canlılık ve parlaklık geliyor. Bu sayede de çatlaklar iyileşip ciltteki ince çizgiler kayboluyor. Çikolata masajının uygulama süresi bir saat ile bir buçuk saat arasında değişiyor. Bunun dışında varislerinizden kurtulmak için de masaj uygulatabilirsiniz. Varis masajı konusunda en etkili yöntem profesyonel masörlerin elleri ile bölgesel uygulanan tekniklerdir. İşinin ehli olmayan masörlerin yaptıkları masajlar vücut üzerindeki kanalların kapanmasıyla varislerinize faydadan daha çok zarar sağlayabilir. Birçok hasta ameliyatı çözüm olarak görürken, tekrarlanma oranı yüksek olduğundan dolayı pek tavsiye edilmiyor. Varis için en etkili yöntemin, masaj ve ardından düzenli bir yürüyüş olduğu artık uzmanlar tarafından belirtiliyor.

Etiketler:

Geri Bildirim gönder...


Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Masör İstanbul - Erkek Masör - Masör Okan / Masaj / Çikolata Masajı İle Yaza Hazırlanın

Hakkımda

Adım Okan, 1982 yılında doğdum. İlk, orta ve lise öğretimimi tamamladıktan sonra Üniversite eğitimimi Bilgisayar mühendisi olarak tamamladım. 2010 yılında hobi olarak başladığım masörlük hayatımda 2013 yılına kadar masaj eğitimleri aldım. Devamı

İletişim

[icon icon=”icon: home”] Adres : İstanbul
[icon icon=”icon: phone”]Telefon & Whatsapp : 0-542 234 00 79
[icon icon=”icon: skype”]Skype : bilgi@masorokan.com
[icon icon=”uk-icon-at”]E-mail : bilgi@masorokan.com
[icon icon=”icon: globe”]Web : https://www.masorokan.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi ve Cuma
Sabah : 09:00 – Akşam : 22:30

Cumartesi ve Pazar
Sabah : 09:00 – Akşam : 21:30