Hakkımda

Biyografi

Adım Okan, 1982 yılında doğdum. İlk, orta ve lise öğretimimi tamamladıktan sonra Üniversite eğitimimi Bilgisayar mühendisi olarak tamamladım. 2010 yılında hobi olarak başladığım masörlük hayatımda 2013 yılına kadar masaj eğitimleri aldım.

Eğitim

Bir çok ülkede yapılan masaj ve masör eğitim proğramlarına katılarak bir çok sertifika almayı hak kazandım. Medikal, spor, thai, aromaterapi, klasik (isveç), sıcak taş, bali, derin doku, refleksoloji, ve selülit masajı sertifikalarını aldım.

İş yaşamımın bu döneminde köklü bir değişim yaparak tüm kültürel ve teknik birikimimin harmanında profesyonel masör olarak çalışmaya karar verdim. Bu amaçla gerekli eğitimleri almak üzere İstanbul Marmara spor akademisine giderek Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu bünyesinde düzenlenen Masaj Eğitimi Sertifika Programı’na katıldım ve masörlük sertifikası almaya hak kazandım.

Kurs süresince, gerek Türkiye gerek Yurt dışında bir çok ünlü eğitmenler koordinasyonu ile yürütülen sertifika programında Masaj Teorisi, İş Pratiği ve Etik, Kas İdentifikasyonu, Tıbbi Terminoloji, Hijyen, Epidemioloji, İlk Yardım, Anatomi, Fizyoloji ve Klasik Masaj Uygulaması konularında eğitim gördüm.

Misyonum

Halen Profesyonel Masör olarak bay bayan dileyen herkese portatif masaj masası, havlu, çarşaf, aromatik masaj yağları gibi gerekli tüm ekipmanlarla İstanbul il sınırları içinde evlere ve iş yerlerine giderek aromaterapi ve medikal masaj türlerini uygulayarak servis hizmeti vermekteyim.
Yüzmeyi, koşmayı ve uzun yürüyüşler yapmayı; bol bol kitap okumayı Tiyatro, sinema ve konser türü etkinlikleri izlemek; şarkı söylemek; seyahat etmek, grafik ve desen çalışmaları yapmak; internet ve web tasarımı yapmak da zevk alarak yaptığım diğer etkinliklerdir.

“Hayatta her neyi yapıyorsan en iyi şekilde yapmalı ve yaptığın işten zevk almanın yolunu mutlaka bula bilmelisin” düşüncesi ile sürdürdüğüm yaşamımda daima paylaşımcı, iyimser, olabildiğince verici ve anlayışlı, bağımsızlığına düşkün, yenilikçi ve cesur bir insan olmayı kendime ilke edindim. Bu mesleği seçerken dikkat ettiğim başlıca kriterleri; mobil olabilmek, bağımsız çalışma saatleri, emeğin karşılığını alabilmek, yetenek, dürüstlük ve etik değerlere saygı, insan ilişkilerinde başarı, hizmet verdiği kişilerde müşteri memnuniyeti sağlayabilmek ve yeni insanlar yeni dünyalar tanıyabilmek şeklinde sıralayabilirim.

Eve masör çağırmak konusunda insanların tereddütlerini anlayışla karşılıyorum. Ancak aynı tereddüt aslında biz masörler için de geçerlidir. Çünkü siz hiç tanımadığınız bir insanı evinize davet ederek mahrem dünyanızın kapılarınızı açmak konusunda tereddütte düşmekte haklı olabileceğiniz gibi bizler de hiç bilmediğimiz bir eve giderek ne ile karşılaşabileceğimizi bilmeden tamamen karşılıklı güvene dayalı olarak bu mesleği sürdürmeye çalışan insanlarız.

Tüm bu bilgiler ışığında mesleğimi yaparken yeni insanlar tanımayı, tanıdığım insanlara masajın gerçekte ne kadar yararlı ve keyif verici bir uygulama olduğunu göstermeyi ve onları bu şekilde de olsa mutlu etmeyi çok severim.

Sizde masajın büyüsüne katılıp rahatlamak ve keyif almak ister misiniz?

Sağlıklı günler diliyorum.

Sitenin Amacı;

Masaj  üzerine bir site açmaktaki amacım bir çok kimse masaj salonuna gitmek yerine, kendi yerinde masaj yaptırmayı tercih ediyor. Profesyonel anlamda, bireysel hizmet veren Masör fazla olmadığı için, ben de bu şekilde özel hizmet vermeyi uygun gördüm. Fazla zamanı olmayanlar ya da “Zaten yorgunum, bir de masaj salonuna giderek daha da yorulmak istemiyorum” diyenler için, ekipmanlarımla beraber kendi yerinize gelerek, randevu sistemi ile masaj hizmeti veriyorum. Masaj yaptırmayı düşünüyorsanız iletişim numaram dan bana ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Hakkımda

Adım Okan, 1982 yılında doğdum. İlk, orta ve lise öğretimimi tamamladıktan sonra Üniversite eğitimimi Bilgisayar mühendisi olarak tamamladım. 2010 yılında hobi olarak başladığım masörlük hayatımda 2013 yılına kadar masaj eğitimleri aldım. Devamı

İletişim

[icon icon=”icon: home”] Adres : İstanbul
[icon icon=”icon: phone”]Telefon & Whatsapp : 0-542 234 00 79
[icon icon=”icon: skype”]Skype : bilgi@masorokan.com
[icon icon=”uk-icon-at”]E-mail : bilgi@masorokan.com
[icon icon=”icon: globe”]Web : https://www.masorokan.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi ve Cuma
Sabah : 09:00 – Akşam : 22:30

Cumartesi ve Pazar
Sabah : 09:00 – Akşam : 21:30