Özel Masör

Ozel-Masorözel masör- Iyi ve kaliteli bir özel masör tarafından masaj yaptırmanın pek çok faydası vardır. Düşünmeniz gereken ilk şey yapılacak masajın hangi türde olduğudur  masaj türü beklentinizi belirlemelisiniz. Bazı masaj terapistleri mum ve tütsü yardımı ile nazik tekniği kullanırlar.

Özel Masör – Sağlığınız İçin Masajın Keyfi

Bu insanlar genellikle aromaterapi denilen pratiği uygulayacaktır. Bu, iyileştirme amaçlı koku içeren farklı uçucu yağların kullanıldığı bir uygulamadır. Bazı kokular süreçte yağ olarak kullanılmaktadır. Lavanta ya da limon gibi bazı yağların gevşeme ve zihinsel gençleştirmeye yardımcı olabileceğine dair düşünce vardır. Fiziksel olarak faydalı olmanın yanında, bu aynı zamanda zihinsel ve ruhsal durumunuz için faydalı olarak kabul edilmektedir. Daha dinç bir yaklaşım istediğine karar vermiş bazı insanlar vardır. Bu tür bireyler için tercih kasların daha yoğun ve egzersiz yoluyla rahatlatılması yönünde olacaktır. Bu tip insanlar için derin doku masajı daha çekici olacaktır.  

Doku Masajı

Bu tür masaj özellikle yaygın olarak ciddi fiziksel çalışma yapan ve zor kas bükülmesinden dolayı zorluk yaşayan kişiler tarafından takdir görecektir. Daha ayrıntılı şekilde kasılmış ve gergin kas gruplarını farklı yönlerden çalıştırma imkanını bulacaktır. Öte yandan bu tür masaj sadece zor fiziksel çalışma koşulu içeren iş yapan kişiler ile sınırlı değildir.

Yer Seçin

Sonraki adım, masaj yapılmasını istediğiniz yeri seçmek için karar vermek olacaktır. Bunun için birkaç seçenek vardır ve hepsini araştırıp seçim yapmanız daha iyidir. Her bir seçimin hem avantajları, hem dezavantajları vardır.
Kendi Evinde Masör
Hangi durumun sizi daha rahat hissettirdiğine önceden karar vermeniz gerekir. Kendinizi rahatsız hissedeceğiniz bir ortama girmeyi ve kalmayı istemezsiniz.
Tavsiye Edin
Eğer çok güzel bir masaj deneyimi yaşamışsanız, göz önüne almanız gereken bir nokta bunu paylaşmaktır.  Ne derseniz diyin, vücut ile ilgili bu iş, çok keyiflidir, denemelisiniz. masaj hizmeti için bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Etiketler:


Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımda

Adım Okan, 1982 yılında doğdum. İlk, orta ve lise öğretimimi tamamladıktan sonra Üniversite eğitimimi Bilgisayar mühendisi olarak tamamladım. 2010 yılında hobi olarak başladığım masörlük hayatımda 2013 yılına kadar masaj eğitimleri aldım. Devamı

İletişim

[icon icon=”icon: home”] Adres : İstanbul
[icon icon=”icon: phone”]Telefon & Whatsapp : 0-542 234 00 79
[icon icon=”icon: skype”]Skype : bilgi@masorokan.com
[icon icon=”uk-icon-at”]E-mail : bilgi@masorokan.com
[icon icon=”icon: globe”]Web : https://www.masorokan.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi ve Cuma
Sabah : 09:00 – Akşam : 22:30

Cumartesi ve Pazar
Sabah : 09:00 – Akşam : 21:30