Sıkça Sorulan Sorular

Sitemiz hakkında sıkça sorulan soruları aşağıda göre bilir veya iletişim için bizimle temasa geçe bilirsiniz.

masorokan.com Sıkça Sorulan Sorular…

Çeşitli sağlık sorunlarım var, bunların tedavisi için ne tip masajlar önerirsiniz?

masorokan.com tedaviye yönelik hiçbir uygulama yapmamaktadır. Son yıllarda artan yoğun yaşam temposu kişilerin kendilerine özen göstermeleri gereğini de arttırmıştır. Bu bilinçteki kişilerin birinci tercihi hem fiziksel hem zihinsel dinlenmeyi hızla ve etkili şekilde sağlayan yöntemlerdir ki bu yöntemlerin başında masaj terapisi gelir. Fiziksel ve zihinsel yorgunluktan etkili şekilde arına bildiğiniz zaman bağışıklık sistemi güçlenir. Bu da hastalıklara karşı direnci arttırdığı gibi, bir hastalıkla savaş durumundaki kişilerin de gördükleri tıbbi tedaviden daha fazla ve çabuk yarar görmelerini sağlar.

Masajlarınızdan hangisi daha iyi?

Uyguladığımız masajların birbirine göre üstünlükleri yoktur. Kişilerin ihtiyaçları ve tercihleri onlar için hangisinin daha iyi geleceğini belirler. Eğer hangi masajı seçeceğiniz konusunda tereddüdünüz varsa, randevu alırken masaj uzmanınıza danışabilir ve aldığınız bilgilere göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Masaj yapılması sakıncalı kişiler var mıdır?

Evet. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa, masajın yararlı veya zararlı olup olmadığını ilgili doktorunuza danışmalısınız. masorokan.com herhangi bir tıbbi muayene-teşhis-tedavi ve yönlendirme yapılmamaktadır. Bizden randevu alarak masaj yaptırmak isteyen kişilerin masaj yaptırmaya engel bir durumları olmadığı kabul edilmektedir.

Hangi sıklıkta masaj yaptırmak iyidir?

Masaj vücudumuzun bir ihtiyacıdır. Kesinlikle lüks değildir. İhtiyaçlar kişilerin yaşadıklarına bağlı olarak farklılık gösterir. Bazı yoğun tempolu dönemlerde bir kaç gün arayla masaj ihtiyacımız olabilirken, bazı dönemler birkaç hafta arayla ihtiyaç olabilir. Ne zaman masaja ihtiyacınız olduğunu vücudunuza sorun, en doğru cevabı alacaksınız.

Evlerde masaj hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Evde, otelde, iş yerinizde veya belirleyeceğiniz bir adreste hizmet ala bilirsiniz. Bu konuyla ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Hangi saatlerde randevu almalıyım?

Randevu  almak için gündüz 11:00 akşam 01,00 saatler arası bizi araya bilir veya 7/24 saat sitemiz üzerinde online randevu ala bilirsiniz. Randevu İçin TIKLA

Hangi illere hizmetiniz var?

Hizmetimiz İstanbul, başka illerde talep olması durumunda müşteri ile anlaşılması durumunda hizmet verile bilir.

Masaj Hizmetini Kendi Yerinizdemi Veriyorsunuz?

Evet kendi yerimde hizmet veriyorum. Ayrıca müşteri tercih ederse, Masaj hizmetini evde, otelde, iş yerinizde veya belirleyeceğiniz bir adreste hizmet ala bilirsiniz. Bu konuyla ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Birden Fazla Masaj Seansı Almak İstiyorum Ücret Aynımıdır?

Hayır. Birden fazla seans alımlarımızda fiyat indirimi uygulanmaktadır.

Hakkımda

Adım Okan, 1982 yılında doğdum. İlk, orta ve lise öğretimimi tamamladıktan sonra Üniversite eğitimimi Bilgisayar mühendisi olarak tamamladım. 2010 yılında hobi olarak başladığım masörlük hayatımda 2013 yılına kadar masaj eğitimleri aldım. Devamı

İletişim

[icon icon=”icon: home”] Adres : İstanbul
[icon icon=”icon: phone”]Telefon & Whatsapp : 0-542 234 00 79
[icon icon=”icon: skype”]Skype : bilgi@masorokan.com
[icon icon=”uk-icon-at”]E-mail : bilgi@masorokan.com
[icon icon=”icon: globe”]Web : https://www.masorokan.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi ve Cuma
Sabah : 09:00 – Akşam : 22:30

Cumartesi ve Pazar
Sabah : 09:00 – Akşam : 21:30